Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Utworzony przez krismiszcz, 27 listopada 2010 r. o 12:40 Powrót do artykułu
dufglduwgi napisał:
od czasu do czasu to i ksiedzu wolno!!! a was tutaj wszystkich nie powinno to interesowac to jest tylko indywidualna jej sprawa!!
czlowieku mnie to interesuje bo nasze dzieci chodzą po ulicach a ludzie wsiadaja do aut prawie ,ze nachlani w trupa a jakby małe dzieci szly do szkoly wtedy tam na wsi ?? to co by bylo ?? tragedia dopiero dlatego jestem za tym ,ze zamknac tego kto kierował tym samochodem na dozywocie niech gnije pala w pierdlu ... potem sie czyta w gazetach zabil 3 dzieci jechal pijany !!!!!!! rozumiesz teraz o co mi chodzi? ,ze jak tak sie stalo to moglo byc i gorzej zrozum to rozumiem od czasu do czasu wypic spoko idz se wypij w domu w barze ale nie zagrazaj bezpieczeństwa na uliach bo tam chodza nasze dzieci i potem aby zmarnujesz calej rodzine zycie ... to są dzieci ludzi opanujcie sie i nie mowcie o bródach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby to się stało mojej córce to bym wam chyba łby pourywał dobrze gada kolega wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vliffes orsday napisał:
piła od czasu do czasu tak jak ksiądz żyje w celibacie.Proszę cie...
widze ze z takimi ludzmi jak ty i innymi plotkarzami na tym forum nie ma sensu ciagnac rozmowy... wszyscy jestescie swieci prawda?? wszyscy jestescie wrogami alkoholu... od kiedy co nie ktorym urodzilo sie dziecko nie mialo w ustach alkoholu... tak?? jeju jacy ci polacy to porzadni ludzie. jestem tylko ciekawa czy ci ludzie ktorzy pisza te bezsensowne komentarze to czy sa takim idealem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilhsafklwik napisał:
widze ze z takimi ludzmi jak ty i innymi plotkarzami na tym forum nie ma sensu ciagnac rozmowy... wszyscy jestescie swieci prawda?? wszyscy jestescie wrogami alkoholu... od kiedy co nie ktorym urodzilo sie dziecko nie mialo w ustach alkoholu... tak?? jeju jacy ci polacy to porzadni ludzie. jestem tylko ciekawa czy ci ludzie ktorzy pisza te bezsensowne komentarze to czy sa takim idealem...
Pić z jakiejś okazji a pić do rana co tydzień to zasadnicza różnica nie uważasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
Pić z jakiejś okazji a pić do rana co tydzień to zasadnicza różnica nie uważasz?
Pani Zosia dobrze mówi od czasu do czasu spoko pozdro Pani Zosiu jestem za PAnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku mnie to interesuje bo nasze dzieci chodzą po ulicach a ludzie wsiadaja do aut prawie ,ze nachlani w trupa a jakby małe dzieci szly do szkoly wtedy tam na wsi ?? to co by bylo ?? tragedia dopiero dlatego jestem za tym ,ze zamknac tego kto kierował tym samochodem na dozywocie niech gnije pala w pierdlu ... potem sie czyta w gazetach zabil 3 dzieci jechal pijany !!!!!!! rozumiesz teraz o co mi chodzi? ,ze jak tak sie stalo to moglo byc i gorzej zrozum to rozumiem od czasu do czasu wypic spoko idz se wypij w domu w barze ale nie zagrazaj bezpieczeństwa na uliach bo tam chodza nasze dzieci i potem aby zmarnujesz calej rodzine zycie ... to są dzieci ludzi opanujcie sie i nie mowcie o bródach ... posłuchajcie tego człowieka a nie stracicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobicinie się ciut w głowie poprzestawiało i se pojechała.A jeśli faktycznie był to jej samochód to ponosi część odpowiedzialności całkiem dużą część ponieważ dała komuś kluczyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zosia' timestamp='1291242536' post='396717'] Pić z jakiejś okazji a pić do rana co tydzień to zasadnicza różnica nie uważasz? a skad wiesz ze pila co tydzien do rana ?? moze piles/as z nia?? najpierw koledzy kolezanki wolaja na wodke a teraz kiedy stala sie tragedia krytykuja na jakims forum skoro jestes tak dobrze poinformowany/a tzn ze musiales kiedys tak z nia w popijawe pojsc a teraz zgrywasz porzadnego i ja krytykujesz!!?? jestes wyzuty ze wszystkiego ale fałszywosc w naszym narodzie wygrywa!! a popijawy z iwona to jestem pena z twojej strony ze sie odbyla bo obca osoba dla niej nie jestes tylko dobrym znajomym ale jednak przyslowie PRZYJACIOL POZNAJE SIE W BIEDZIE jest jak najbardziej adekwatnym stwierdzeniem do tej sytuacji... tak ze zastanow sie czy wodka lana w kieliszki nie zostala wypita miedzy toba a iwona bo ja jestem tego pewien!! a ty piszac takie komentarze robisz z siebie tylko i wylacznie czlowieka pozbawionego uczuc oraz robisz z siebie czlowieka porzadnego ktory nigdy w zyciu nie wziol kieliszka wodki dobrze wiesz jak bylo a teraz uskuteczniasz chore komentarze!! wes czlowieku odbij od iwony i jej rodziny 3 huuuu****** w bok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MODERATORA!!!!!JEŚLI JESTEŚ CZŁOWIEKIEM NA POZIOMIE TO ZAMKNĄ BYŚ TO FORUM I NIE POZWOLIŁ NA WYCIĄGANIE BRUDÓW W TAKĄ TRAGEDIE ALE WIDOCZNIE BAWI CIE JAK INNYCH WIDZENIE CZYICHŚ BŁĘDÓW A TYLKO NIE SWOICH ku*** ZAMKNIJCE TO FORUM DAJCEI SPOKÓJ TEJ RODZINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vliffes orsday napisał:
piła od czasu do czasu tak jak ksiądz żyje w celibacie.Proszę cie...
WIESZ CO PAJACU TO ZApier***AJ NA FORUM O KSIĘŻACH A NIE TU BEDZIESZ KRYTYKOWAŁ/A IWONE TAM I JESZCZE KSIĘŻULKOWI DUPY DAJ TO WTEDY I MY SIE DOŁĄCZYMY I PODYSKUTUJEMY O TOBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fwihroi napisał:
do xxx: no napewno jechała do Lublina na zakupy po całonocnej imprezie hehe tylko po co se wzieła pijanego kierowce?
CIĄG SIE!!!!!!!!!! h** CI DO TEGO GDZIE I PO CO JECHAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOPATY I ODŚNIEŻAĆ BO WAM SIE WE ŁBACH POJEBAŁO WŚCIPSCY LUDZIE RUCHY RUCHY BO WAM KOMPY ZASYPIE I GDZIE BEDZIECIE DYSKUTOWAĆ Zje***E ŁUBY!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
Proszę Państwa! Jesteśmy dorośli (bynajmniej tak mniemam) a Państwa ton, sposób wypowiedzi, pisane słowa są naprawdę na poziomie odbiegającym od poprawnego, również merytorycznie. Podejrzewam, że nikogo z Państwa tam nie było - więc nie wie, a te stwierdzenia - to domysły i przypuszczenia, być może nie mają nic z prawdą - a tylko ranią uczucia bliskich... Skoro jesteście Państwo w stanie pisać takie a nie inne rzeczy - na pewno nie potwierdzone, to dlaczego nie macie odwagi podpisać się, podać imienia i nazwiska, tylko podpisujecie się pseudonimami (jeśli można tak to nazwać). Stała się kolejna tragedia. Ucierpieli ludzie, w tym Matka, której potrzebują dzieci. Jeżeli wiecie o tak wielu 'faktach', macie swoje 'rewelacje' zostawcie je dla siebie, omówcie w gronie najbliższych, pomóżcie policji - ją o tym poinformujcie, a nie swoje domysły wypisujecie tutaj - gdzie mają dostęp wszyscy - w tym Rodziny poszkodowanych, a One i tak mają wystarczająco zmartwień. Stało się i się nie odstanie, mam nadzieję że wyjaśni. Pozostaje nadzieja i wiara w to, że będzie dobrze (o ile można tak mówić).
Popieram cię Kasiu i zgadzam się z twoją wypowiedzią ,ale czy oni wszyscy to zrozumieją ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć FORUM !!! Prawie w każdym sklepie spożywczym u nas w Opolu jest alkohol, tak jak chleb My wiemy ze 90% domach jest spożywany alkohol, codziennie lub okazjonalnie i matki piją po kryjomu. Nie piszcie ze powinna siedzieć w domu skoro ma dzieci bo to tak brzmi jak by świat się kończył na rodzinie. Oglądacie "barany" filmy siedząc w domu a nie czepiacie się tych aktorzyn co codziennie chodzą na jakimś rauszy, by im życie wydawało sie "kolorowsze" to są wasi idealni ludzie. Kierowca jeżeli był pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem. Iwona niech wraca do zdrowia i Mateusz. Bądźmy wszyscy dobrej myśli z ich rodzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie wkur***** napisał:
popier***e ncu jeb any kto wsiada do auta pijany tez zes pewnie zes jezdzil po pijaku idioto ty !!!!!! po alkoholu do samochodu idz se wsadz ten pusty leb w dzwi i walnij z 5 razy i zastanow sie ... male dziecko i alkohol ?? zastanow sie popaprancu ty jeden to nie chodzi o bródy to chodzi o alkohol rozumiesz pacanie jeden ? ALKOHOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL WBIJ SOBIE TO DO LBA ROZUMIESZ MALE DZIECKO ALKOHOLLL 5 LAT ROZUMIESZ ?? PUSTY LBIE... Boze co za ludzie ...
ejjj typie nie podniecaj sie bo cisnienie Cie wykonczy, tak jak niektorych alkohol. Widac niektorym nie trzeba nawet pic zeby miec efekt spożycia alkoholu (agresja, brak obiektywnej oceny sytuacji) - masz te objawy po trzezwemu w swojej wypowiedzi, za kierownica nie moze byc inaczej tez jestes niebezpieczny teraz zrozum o co chodzi: nie pisz cwaniaku na forum, ze ktos jechal po spozyciu jezeli po pierwsze nie do konca wiadomo kto jechal i kierowal, po drugie nie widziales wyniku badania krwi kierowcy. wiec zamkinijcie swoje zajadle geby co niektorzy piszacy rzucacie kamieniami anonimowo - latwo tak, idzcie pod okno szpitala lub mieszkania rzucac kamieniami i wykrzykiwac swoje sensacje To jest artyklol dla przypomnienia: O zgubnych skutkach porannej gołoledzi przekonał się kierowca volkswagena golfa. Dziś rano, około godziny 8, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Płowizna, gmina Głusk. Pasażerowie golfa zostali odwiezieni do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Niestety wielu kierowców nie dostosowało prędkości jazdy do porannych przymrozków. W Lublinie od rana doszło do kilkunastu stłuczek. ................ Nie dosc, ze sam artykul zawiera bardzo istotne bledy to posty pod nim tymbardziej nie maja zwiazku z wypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alt napisał:
ejjj typie nie podniecaj sie bo cisnienie Cie wykonczy, tak jak niektorych alkohol. Widac niektorym nie trzeba nawet pic zeby miec efekt spożycia alkoholu (agresja, brak obiektywnej oceny sytuacji) - masz te objawy po trzezwemu w swojej wypowiedzi, za kierownica nie moze byc inaczej tez jestes niebezpieczny teraz zrozum o co chodzi: nie pisz cwaniaku na forum, ze ktos jechal po spozyciu jezeli po pierwsze nie do konca wiadomo kto jechal i kierowal, po drugie nie widziales wyniku badania krwi kierowcy. wiec zamkinijcie swoje zajadle geby co niektorzy piszacy rzucacie kamieniami anonimowo - latwo tak, idzcie pod okno szpitala lub mieszkania rzucac kamieniami i wykrzykiwac swoje sensacje To jest artyklol dla przypomnienia: O zgubnych skutkach porannej gołoledzi przekonał się kierowca volkswagena golfa. Dziś rano, około godziny 8, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Płowizna, gmina Głusk. Pasażerowie golfa zostali odwiezieni do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Niestety wielu kierowców nie dostosowało prędkości jazdy do porannych przymrozków. W Lublinie od rana doszło do kilkunastu stłuczek. ................ Nie dosc, ze sam artykul zawiera bardzo istotne bledy to posty pod nim tymbardziej nie maja zwiazku z wypadkiem.
ludzie odpier***cie się od Iwony i jej rodziny zajmijcie się własnymi brudami bo też je macie nikt nie jest święty !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
Pić z jakiejś okazji a pić do rana co tydzień to zasadnicza różnica nie uważasz?
ku*** a byłaś z nią co tydzień piłaś z nią co tak piszesz kobieto widocznie piszesz na swoim przykładzie to że ty walisz co tydzień Iwona tego nie musiała robić wiec trzy huje w bok od tej kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W waszych rodzinach jak w kazdej sa lekarze i prawnicy bioracy lapowki, czesto tez alkoholicy, politycy kozystajacy dla wlasnych celow z funkcji publicznych, nauczyciele chlajacy kilka razy w tygodniu, wasi rodzice kradli za komuny co sie dalo z zakladow pracy, nadal wynosza jak maja okazje. Ktos ma klerykow w rodzinie, walacych gruche nad zdjeciami mlodych chlopcow? Dziennikarzy piszacych nie zgodne z prawda informacjie - ktore tez potrafia byc krzywdzace. Każdy człowiek zamiata swoje brudy pod dywan i wydaje mu sie, ze postepuje najlepiej na swiecie. Ktora z was dala dupy tylko jednemu facetowi, prawie kazdy facet mial inna kobiete niz tylko swoja zone wasze dzieci krzywdza inne dzieci, nekajac je poniewaz biora z was przyklad, skoro wy mozecie krzywdzic innych formą wypowiedzi to wasze pociechy 'adekwatnie' krzywdza swoich rowiesnikow. Sprawia wam przyjemnosc gdy u sasiadow sie zle dzieje (macie czym sie pocieszac), oni na wzajem zjedli by was i wysrali. Można by pisac bez konca o moralnosci i prawym postepowaniu. Wiem to bo potrafie obserwowac i staram sie by mnie to nie dotyczylo. Nie wazne czy jestescie anonimowi czy nie, TAK PO PROSTU JEST, taki jest wyuzadany, snobistyczny i falszywy swiat i nie pier...ci mi ze jestescie swieci (czyt. kto jest bez winy niech pierwszy czyms tam rzuci) pochwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pochamujcie sie troche!!! To forum juz sie robi smieszne. Jak tak mozna?? Kazdy niech pilnuje swoich spraw nikt z nas nie wie jak bylo naprawde wiec po co te komentarze! Przeczytajcie najpierw tresc tego... O zgubnych skutkach porannej gołoledzi przekonał się kierowca volkswagena golfa. Dziś rano, około godziny 8, WPADŁ W POŚLIZG i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Płowizna, gmina Głusk. Niestety wielu kierowców nie dostosowało prędkości jazdy do porannych przymrozków. W Lublinie od rana doszło do kilkunastu stłuczek. A NIE WSZYSCY PISZECIE SWOJE CZARNE SCENARIUSZE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STO KOMENTARZY I CHYBA ANI JEDEN NA TEMAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...